Японці – відомі довгожителі, і одним із секретів їхнього тривалого життя є дієта довгого дихання. Техніка цієї дієти полягає у правильній послідовності і тривалості вдиху і видиху при певному положенні тіла.

Як виконувати дихальні вправи? 

Вдих повинен бути коротким (3 секунди), а видих – довгим (7 секунд). При цьому вдих та видих мають бути інтенсивними. У спеціальній позі дихати таким чином дуже важко. 

Залежно від положення тіла розрізняють два види дихальної дієти. У першому випадку потрібно напружити сідниці і встати в положення одна нога попереду іншої, перенісши вагу тіла на «задню» ногу. Робити вдих треба, піднімаючи руки над головою. А видихати – напружуючи всі м'язи тіла.
У другому випадку положення ніг аналогічне, тільки одну руку потрібно покласти на живіт, іншу – на поперек, сідниці напружити і в такому положенні виконувати і вдих, і видих. Така дихальна практика зміцнить м'язи і підвищить твій метаболізм.

Чи справді дихальні вправи допомагають схуднути?

Звичайно, існують й ті, хто критикує цю дієту. Багато дієтологів мають сумніви, що двохвилинні дихальні вправи допоможуть втратити вагу. І справді лише енерговитратний спорт розщеплює жир. Дихання, яким би інтенсивним воно не було, буде спалювати 2% жиру в кращому випадку. Тому ефективне схуднення вимагає чималих зусиль. 

Щоб не нашкодити здоров'ю, експерти радять користуватися перевіреними способами – до прикладу, скинути 3-4 кг за допомогою розвантажувальних днів. І паралельно виконувати дихальні вправи.
До того ж дихальна практика ідеально підійде для любителів йоги. Глибоке дихання наситить клітини киснем, який інтенсивно не спалюватиме жир, але допоможе організму позбутися токсинів та посилить проникнення у кров поживних речовин. 

Текст: Дар'я Андрійчук 

Источник: cosmo.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here